Wykorzystaj nieograniczone możliwości Fibaro, zapewniając sobie komfort i wygodę podczas codziennych porannych czynności.


Centrala systemu FIBARO pobiera dane meteorologiczne, za pośrednictwem których dostosowuję szereg kolejno zaplanowanych działań tworząc odpowiednią temperaturę dla Twoich potrzeb i porannych przyzwyczajeń.

Temperatura w Twoim domu jest już odpowiednia. Dom budzi nas włączając pierwsze nuty naszego ulubionego radia, stopniowo podnosząc głośność.

Delikatnie odsuwają się rolety wpuszczając do naszej sypialni naturalne światło. W porze zimowej system włącza oświetlenie do 30% przystosowując stopniowo nasz wzrok.

Oczy mamy otwarte. Dom wyczuwa nasilony ruch w sypialni odpowiednio oświetlając nam drogę do łazienki i kuchni.

Wanna napełnia się nam gorącą wodą, a w kuchni uruchamia się ekspres do kawy. Zostają uruchomione wiadomości w TV, nie ma to jak najnowsze informację ze świata.

Rolety i okna delikatnie uchylają się, wpuszczając podmuch świeżego powietrza do naszego domu.

Wracamy do już wywietrzonej sypialni. Na ekranie naszego telewizora System informuję nas o warunkach atmosferycznych panujących na zewnątrz, dzięki czemu odpowiednio dobieramy ubranie. W tle słyszymy naszą ulubioną muzykę.

Pora wyjść do pracy. Dom wyłącza wszystkie urządzenia, uzbraja system alarmowy, opuszcza rolety i zamyka drzwi. Nasz dom jest bezpieczny.


Każdy element interfejsu FIBARO (w tym w szczególności sposób jego prezentacji, układu i rozwiązań nawigacyjnych) podlega prawom autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 których właścicielem jest FIBAR GROUP sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Interfejs FIBARO zgłoszony jest do EUP oraz USPTO jako wzór użytkowy i objęty ochroną przez 10 lat.