FIBARO to współpraca z największą ilością telefonów komórkowych.

Tworząc FIBARO postawiliśmy na jak największą kompatybilność z telefonami różnych producentów. Telefon bowiem masz prawie zawsze przy sobie, a teraz dzięki niemu możesz mieć przy sobie cały DOM. System FIBARO składa się z wielu elementów, ich częścią są aplikacje pracujące na telefonach typu iPHONE, NOKIA, LG, SAMSUNG, SONY ERICSSON, HTC, i inne.

Cały czas trwają prace nad aplikacjami na nowe modele telefonów. Dla zaspokojenia potrzeb Klientów posiadających nietypowe modele, mające nawet bardzo mały udział w rynku, opracowaliśmy specjalną stronę do zarządzania systemem z wszystkich telefonów posiadających przeglądarkę internetową.

Jeżeli masz wątpliwości czy Twój telefon będzie współpracował z systemem zapytaj swojego lokalnego dostawcę.

Każdy element interfejsu FIBARO (w tym w szczególności sposób jego prezentacji, układu i rozwiązań nawigacyjnych) podlega prawom autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 których właścicielem jest FIBAR GROUP sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Interfejs FIBARO zgłoszony jest do EUP oraz USPTO jako wzór użytkowy i objęty ochroną przez 10 lat.