Follow me:

Facebook Instagram Twitter LinkedIn

System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku. Umożliwia bezinwazyjną instalację. Już nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli. Nasze zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji.

Jako jedyny na rynku, w instalacjach bez przewodu neutralnego (starego typu) potrafi sterować oświetleniem typu LED, czy świetlówkami. Nie „łączy” się trwale z infrastrukturą. Robisz remont mieszkania, burzysz ściany i zmieniasz koncepcje, nie przejmuj się, wyjmij moduł ze ściany i zainstaluj w nowym położeniu. Dzięki sieci mesh, nowy moduł odświeży swoje położenie i będzie dalej współpracował z pozostałymi elementami systemu.

Modułowość

Bezprzewodowość

Ekosystem

Design

Twój Dom z FIBARO

Urządzenia FIBARO tworzą kompleksowy ekosystem dostosowany do funkcji pomieszczeń i potrzeb mieszkańców.

Bezpieczeństwo

Twoje dane są chronione na najwyższym możliwym poziomie poprzez systemy WAF i Anty-DDoS, szyfrowanie komunikacji za pomocą protokołu TLS, a haseł poprzez bcrypt.

Plug & Play

Moduły Fibaro nie wymagają szczególnych przygotowań infrastruktury budynku, a moduły plug and play gotowe są do użycia po wyciągnięciu z pudełka, zainstalowaniu baterii i szybkiej konfiguracji.

Sterowanie głosowe

Za pomocą FIBARO możesz wydawać polecenia głosowo. Powiedz co chciałbyś wykonać a system zrobi to za Ciebie.

Zdalny dostęp

Kontroluj co dzieje się w domu i wokół niego z każdego miejsca na świecie.

Dom wypełniony spokojem

Już nie musisz się zastanawiać czy drzwi lub okna są zamknięte. system sam przypomni Tobie, że należy to zrobić lub sam uzbroi alarm o odpowiedniej porze. Fibaro dba również o ludzi starszych, tych z obniżoną mobilnością i dzieci.

Oszczędzaj energię

Kontroluj kiedy i gdzie zużywasz najwięcej energii. kontroluj rachunki i miej realny wpływ na ochronę środowiska naturalnego.

Marzenia się spełniły

Pozwól sobie na odrobinę komfortu i pozwól się wyręczyć w sprawach które system może wykonać za Ciebie.

Odkryj system FIBARO

Zapraszamy do jedynego w Warszawie Fibaro Experience Center, w którym w pełni doświadczysz zalet systemu. Umów się z naszym specjalistą na spotkanie (22) 101 02 07 lub warszawa@fibaro.com.